Nowa dostawa
Już wkrótce nowa dostawa zapraszamy serdecznie już 15.03 do naszego sklepu.

Buty ADIDAS - Jakość Adiego Dasslera

2016-10-31
Buty ADIDAS - Jakość Adiego Dasslera
Marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać...buty Adidas Stan Smith czy Adidas SUPERSTAR na stałe wpisały się w kanony stylu. Adidas superstar swój pierwszy triumf odniosły w 1969 roku na koszykarskich parkietach NBA, stąd ich charakterystyczne shell toe, których zadaniem było chronić palce i antypoślizgowa podeszwa, która się nie brudzi.

Kochali je wszyscy...w 1983 roku muzycy z grupy RUN DMC, nie rozstawali się z adidas superstar.  Adidas Stan Smith powstały dla profesjonalnych tenisistów w latach 70. Ale ich sława z kortów tenisowych szybko przeniosła się też na ulice największych miast.

 Adidas SUPERSTAR i adidas stan smith noszą IT Girls, blogerzy i gwiazdy, Ponadczasowe trzy paski adidas superstar i adidas stan smith znajdziecie w ofercie outletmax.pl, buty nowe, buty używane czy buty nowe z wadą dla kobiet i mężczyzn. Adidas SUPERSTAR i Adidas Stan Smith to buty, które nigdy nie wyjdą z mody. Po prostu warto je mieć a u nas w outletmax.pl możecie je mieć w najlepszej cenie.Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel